DOČASNĚ MIMO PROVOZ !!!!

Španělský lymfomasážní přístroj PRESOR – 03 EXCELLENS

Cena 200,- za procedůru.

TIP NA LUXUSNÍ DÁREK !!

Potěšte svou ženu, přítelkyni, maminku či ženu z blízkého okolí
dárkovou poukázkou na 1 ošetření lymfomasážním přístrojem nebo

 

Pomáhá odbourat „pomerančovou kůru“, pomáhá likvidovat tuk, pomáhá při příznakům lymfatických otoků, podporuje činnost střev, působí proti zácpě, zajišťuje pružnou kůži a zdravější tělo, působí proti zadržování vody hlavně u osob s problémem „unavených nohou“ a účinně pomáhá odbourat „celulitidu“

 

Léčené potíže

  


 1. příznaky lymfatických otoků
 2. lymfatický infarkt
 3. křeče
 4. chronická onemocnění žil
 5. pomáhá likvidovat tuk
 6. revmatická artritida
 7. podporuje činnost střev, působí proti zácpě
 8. vyrovnává tlak
 9. choroby spojené s krevním oběhem
 10. podporuje cvičení
 11. působí proti stáří, slabosti, únavě, nespavosti
 12. zajišťuje pružnou kůži a zdravější tělo
 13. působí proti tvorbě sraženin krve
 14. prevence a léčba zvětšených žil
 15. pomáhá odbourat „pomerančovou kůru“
 16. proti zadržování vody hlavně u osob s problémem „unavených nohou“

Kompresní léčba lymfatického systému

 1. léčebná metoda založená na používání vzduchových tlakových masáží, které vyvíjejí opakovaný pohyb roztahování a smršťování, čímž posilují krevní oběh a oběhový systém lymf v rukou a nohou. Stupňovaným tlakem na svalové tkáně pomáhá odstraňovat otoky a bolesti končetin a pomáhá navracet zpět aktivní pohyb pacientů po nejrůznějších zraněních či důsledku stárnutí.

 

Lymfatický systém

Na rozdíl od krevního systému, lymfatický systém není uzavřený a nemá centrální pumpu – srdce. Cirkulace lymfy je do značné míry ovlivněna nízkým tlakem díky peristaltice, a chlopním. Lymfa se pohybuje žilkami jedním směrem, který je ovlivněn semilunárními chlopněmi. Tento pohyb je závislý hlavně na pohybu tělesných svalů při jejichž pohybu se v nich pohybují tekutiny. Rytmickými stahy žilních stěn skrze pohyb pomáhá dostat tekutiny i do těch nejmenších  lymfatických cév – kapilár. Těsným oblečením se redukuje pohyb a následný odtok toxinů a tím se na
exponovaných místech akumulují. Z menších lymfatických žil jsou látky přepravovány do pravých lymfatických žil (pro vrchní část těla) a do prsních žil (pro zbytek těla). Obě žíly dále posouvají lymfu do podklíčních žil. V lymfatických uzlinách lymfa spolupracuje s bílými krvinkami pro ochranu organismu před infekcemi rakovinotvornými buňkami, virusy či bakteriemi. Lymfatické cévy tvoří velkou část imunitního systému. Jejich úlohou je odvod toxických látek z tělesných tkání. Při normální činnosti protéká lymfatickým systémem přibližně čtyři litry tekutin, co jsou vlastně vedlejší produkty metabolických procesů.

Kompresní léčba lymfatického systému
Vzduchový polštář stlačí žílu a tím dojde ke zvýšení průtoku krve a tělních tekutin (lymf). Opakovaným stlačením a uvolněním dochází k působení na otoky.
Nohy jsou druhé srdce vašeho těla

Svaly v lýtkách hrají významnou roli při distribuci krve z konečků prstů na nohou do srdce. Kondiční chůze je proto důležitým cvičením pro svaly lýtek, které může pomoci usnadnit proces distribuce žilní krve nahromaděné ve spodních údech těla - nohou - do srdce. Tím podporuje celý krevní oběh, a tak napomáhá aktivnímu pohybu celého těla.

 

 

 

 

S-FITNESS PRAHA s.r.o.
Breitcetlova 6
198 00  Praha 9 - Černý Most
Tel./Fax:   +420 281 916 829
Mob. tel. : +420 736 606 485
www.s-fitness.cz
s.fitness@seznam.cz

 

Sorisa pristroj

Sorissa